PROJEKTY GRAFICZNE

To co tygrysy lubią najbardziej.

Projektowanie graficzne takie, jakiego potrzebujesz!

Chciałbyś żeby Twoja firma miała spójny i kompletny wygląd elementów graficznych?
Zastanawiasz się w jaki sposób przekazać informacje, wartości, jak pokazać cechy produktu?
Potrzebujesz agencji reklamowej, która zajmie się Twoim problemem od projektu aż po druk?
No to jesteśmy!

Branding

Istota naszej działalności. Spójny i przemyślany wizerunek firmy na wszystkich punktach styku z marką! Logo, brandbook, SIW, lookbook – czysto, nowocześnie, stylowo i z klasą. Zawsze terminowo, zawsze profesjonalnie, zawsze skutecznie! Sprawdź.

Katalogi

Nasza specjalność to projektowanie użytkowych katalogów, z których przyjemnie się korzysta.
Projektujemy biorąc pod uwagą najważniejsze cechy produktów tak aby użytkowanie katalogu było wygodne tak dla klienta jak i sprzedawcy, który z nim pracuje.

Poligrafia

Ulotki, plakaty, wizytówki, materiały POS, broszury, foldery, teczki, reklama wielkoformatowa, materiały do social media, kompletne strony www i sklepy internetowe – to dla nas chleb powszedni. Zaprojektujemy powyższe materiały od strony wizualnej jak i UX/UI z zachowaniem wysokich standardów i uwzględnieniem najnowszych trendów. Realizujemy zarówno pojedyncze, małe projekty jak i skomplikowane wieloetapowe wdrożenia. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie projektowania.

Opakowania

Dobry produkt należy pięknie opakować! Jeżeli chcesz aby Twój produkt wyróżnił się na półce sklepowej, był spójny z pozostałymi materiałami firmy, miał ciekawe i eleganckie opakowanie – zapraszamy! Projektujemy i drukujemy najróżniejsze formy opakowań, dla różnych sektorów przemysłu. Branża spożywcza, kosmetyczna, odzieżowa i wszystkie inne – zapraszamy serdecznie. Jeżeli stoisz przed trudnymi wyborami dotyczącymi wyglądu i opakowania Twojego produktu to wiedz, że my już tam byliśmy i wiemy co należy zrobić! Możesz na zaufać.

“Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie”
Paul Arden